מי אנחנו

ניהול הפרוייקטים והייצור

מודול זה מאפשר שליטה מלאה במצב הפרויקטים.

להלן מסך ניהול הפרויקטים:
בעת הפקת הזמנה ללקוח נפתח באופן אוטומטי פרויקט ללקוח. הפרויקט מכיל את כל המוצרים אשר הגיעו מתוך ההזמנה עם כל פרטיהם השונים.

להלן דוגמא לפרויקט בתוכנה:
play4, play, media control, audio

לקבלת פרטים ויצירת קשר מלאו את הטופס

בתוך כל מוצר ניתן למלא פרטים כלליים אודות המוצר וע"פ קטגוריות שונות כמו פרזול, גוון, מידות וכו'.
ניתן לנהל את תהליך הייצור של המוצר, חומרי הגלם הדרושים לייצור וכן ניתן להוסיף קבצים מצורפים כמו תוכניות אדריכליות, שרטוטים ועוד.
מוצר מיוצר בפרויקט עובר 3 שלבים: שלב תכנון, שלב ייצור ושלב אספקה ואילו מוצר נרכש ללא תהליך ייצור מגיע ישירות לשלב האספקה.
מסך ניהול הייצור:
מסך ניהול האספקות:
בכל עת ניתן לדעת מה מצבו של כל מוצר ומוצר בפרויקט: באיזה שלב נמצא המוצר (תכנון, ייצור, אספקה) ובאיזה תחנה/סטאטוס נמצא. דוגמא לתחנות בשלב הייצור: חיתוך, פירוק, צבע. דוגמא לסטאטוסים בייצור: ממתין לאישור סופי מהלקוח, בדיקות אחרונות, מאושר לאריזה.
את התחנות והסטאטוסים כל עסק ועסק מגדיר לעצמו ע"פ דרישותיו וצרכיו.
בשלב האספקה ניתן לראות את סטאטוס האספקה (טרם סופק, סופק, סופק חלקית, השלמות ותיקונים וכו'), ניתן לנהל את זמני האספקה ללקוחות, ניתן לסדר את האספקות על פי איזורי מגורים, ניתן להגדיר מי אחראי על האספקה ועוד ועוד.
בנוסף, לכל מוצר כבר בעת הפקת ההזמנה נוצרת באופן אוטומטי פקודת עבודה. מטרתה העיקרית של פקודת העבודה היא ניהול של זמנים משלב התכנון ועד גמר הייצור. ניהול הזמנים בפק"ע מסונכרן עם תרשים גאנט ומאפשר תכנון זמנים יעיל ומוצלח של כלל המוצרים מתוך כלל הפרויקטים הפתוחים.
בפק"ע ניתן לראות את הוראות הייצור, הערות ודיווח היצרנים בגין זמני היצור.

מאפיינים מרכזיים במודול זה:

מודול ניהול פרויקטים.
ניהול כלל שלבי התכנון.
ניהול כלל שלבי הייצור.
דיווח יצרנים.
ניהול האספקות וההתקנות.
ניהול ההשלמות והרג'קטים.