מערכת CRM לעסקים קטנים

הלקוחות הפוטנציאליים של העסק הם הנכס האמיתי שלכם. עסקים רבים מעניקים שירות לקוחות מצויין, אך אינם מתעדים כראוי את השיחות הנכנסות לעסק, ואינם מסוגלים לעקוב אחר לידים פוטנציאליים ולקוחות שכבר רכשו. את אותם הפנקסים המלאים ברשימות של שמות לקוחות ומספרי טלפון, מומלץ להחליף בתוכנת CRM.

איך מערכת CRM לעסקים קטנים תוכל לעזור לי?

המערכת תאפשר לכם לנהל את ההתנהלות מול הלקוחות, כל הפרטים יתועדו במערכת בצורה שתאפשר לכם לדעת באילו מוצרים התעניין כל לקוח,  ואילו רכישות ביצע בעבר. תוכנת CRM לעסק קטן מאפשרת לכם לתעד ולשמור פיסות מידע שימושיות אודות הלקוחות שלכם. שימוש נכון בתוכנה מאפשר שליפה אוטומטית של הפרטים בעיתוי הנכון לטובת סגירת עסקאות.

שני מודולים עוצמתיים לשירותכם

אנו מציעים לעסקים שני מודולים יחודיים לעסק. הראשון, מאפשר ניהול אפקטיבי של הלידים המגיעים למשרד והשני כולל ניהול מתקדם של לקוחות קיימים, שרכשו לפחות מוצר או שירות אחד מכם בעבר, ועשויים לרכוש שירותים נוספים בעתיד.

מודול ניהול הלידים הפוטנציאליים

מערכת CRM לעסקים קטנים כוללת את היתרונות הבאים:

  • ניהול לידים בממשק קל לתפעול, שאינו מצריך עקומת למידה גבוהה, המאפשר ייעול בתהליך המעבר בין לקוח מתעניין ללקוח משלם.
  • מודול מתקדם המציג את המקור ממנו הגיע הליד (על מנת לייעל את תהליכי השיווק והפרסום).
  • ניהול התקשרויות חכם – המאפשר תיעוד של כל התקשרות עם הלקוח, כמו גם הגדרת המשימות הבאות לביצוע. כך, במקום אחד נשמרות תזכורות ותיעוד שיחות, הצעות מחיר שנשלחו ותזכורות להתקשרות (נסו לזכור כמה פעמים לקוחות פוטנציאליים ביקשו מכם "להתקשר אחרי החגים", ולא תיעדתם זאת?)
  • באמצעות מערכת ניהול תוכלו להפוך בצורה יעילה, לאורך זמן, שיחות נכנסות ויוצאות ללקוח משלם.

מודול ניהול לקוחות קיימים

גם לקוחות שרכשו מכם בעבר הם מאגר מידע משמעותי. באמצעות המערכת תוכלו לדעת בדיוק איזה מחיר שלמו, להעביר את כל פרטי הלקוח לאקסל או לתוכנות נוספות, ולנהל באמצעות התוכנה גם את מערך התשלומים – תוך הפקת דוחות יתרות תשלום והיסטורית תשלומים.

לסיכום – זה הזמן לשדרג את העסק בכלי שימושי באמצעותו תוכלו לנהל את מערך הלידים, לגייס לקוחות נוספים, למכור יותר ללקוחות קיימים ולמנוע זליגת לקוחות אל המתחרים המשתמשים בתוכנת CRM.