אתם מנהלים עסק. העסק חשוב לכם ויש לכם לא מעט פרויקטים, משימות, מסמכים ומטלות על השולחן. יתכן שיש לכם צוות שלכם שאתם מפעילים, אבל בשורה התחתונה – הרעיון הוא לספק משהו ללקוחות. זה יכול להיות הרכבת מטבח חדש וזה יכול להיות עיצוב הבית או כל דבר אחר. כדי לייעל את העבודה מול הלקוחות שלכם, כדאי לכם להכיר מערכת ניהול לקוחות שלוקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

במה אנחנו יכולים לעזור לקידום העסק שלכם

אנחנו, חברת בינינו, מתמחים בפיתוח פתרונות עסקיים, עם דגש על עסקים כמו שלכם – עסקים קטנים או בינוניים. את התובנות שלנו בצרכים של עסקים קטנים או בינוניים (עד כ-15 עובדים) שיכללנו ואנו לא מפסיקים לשכלל. בדקנו ולמדנו בדיוק מהם הצרכים של הלקוחות שלנו, עסקים כמו שלכם, על מנת לבנות מערכת ניהול לקוחות יוצאת מגדר הרגיל. מערכת שהוטמעה עד כה בעסקים רבים בהצלחה מרובה.

הרעיון שעומד מאחורי הדברים הוא כזה:
  • ליצור עבורכם מערכת ניהול לקוחות שתהפוך את הקשר שלכם עם לקוחותיכם ליעיל יותר, במקום הנכון ובזמן הנכון.
  • ליצור עבורכם מערכת חזקה ומוצלחת, אבל גם כזאת שיהיה לכם קל ונוח להטמיע בעסק.
  • ליצור מערכת הוליסטית, שתמצאו בה מענה מלא, לכל הצרכים שלכם ולא משנה מול איזה סוג של לקוחות אתם פועלים או אם אתם עוסקים בייצור, מתן שירות או פרויקטים שונים.

ניהול קשרי לקוחות והלקוחות שלכם מרוצים!

מערכת ניהול לקוחות יעילה מעניקה לכם תמונת מצב מפורטת אודות הלקוחות שלכם, בכל נקודת זמן. המערכת בנויה כך שבהרף עין אתם יכולים לראות את הדברים החשובים לכם, אודות כל לקוח, למשל פרויקטים פתוחים, הזמנות, מועד אספקה, נתונים פיננסיים (למשל יתרת חוב פתוחה).

לכל לקוח, ניתן לפתוח כרטיס שבו אתם מציינים את כל הפרטים החשובים לכם, בצורה מפורטת שעוזרת לניהול קשר ארוך טווח, יעיל, נוח ומזמין. המערכת מאפשרת לכם לנהל בקלות תוכנית תשלומים, ניתן לסנן לקוחות לפי חתכים רצויים, לייצא נתונים לתוכנות חיצוניות, להעביר מסמכים ישירות במייל ועוד.

כמי שפועלת בתחום העסקי, חברת בינינו יודעת עד כמה חשוב הקשר השוטף עם הלקוח. יחד, נקדם גם את העסק שלכם! לקביעת פגישה – פנו לנציג חברת בינינו.

מערכת ניהול לקוחות

play4, play, media control, audio

לקבלת פרטים ויצירת קשר מלאו את הטופס

בלוג