העסק שלכם חשוב לכם ואתם משקיעים בו זמן ומשאבים. מי כמוכם, בעלי עסקים הקטנים והבינוניים יודע עד כמה ניהול העסק באופן שוטף מחייב סדר וארגון. לצורך כך דרושים כלי עבודה שיהפכו את הניהול השוטף לפשוט יותר, יעיל יותר ונכון יותר.
חברת בינינו, הפועלת בעיקר בנישת העסק הקטנים (למשל עסקים בעלי 5, 10, 15 עובדים) פיתחה מערכת ניהול לעסק שנותנת לכם יותר. אם יש לכם נגריה, אם אתם עוסקים באדריכלות או עיצוב פנים, אם אתם עובדים בייצור והתקנת תריסים, פרסום או בניהול פרויקטים שונים, אתם צריכים מערכת שעובדת בשבילכם. על עקרונות המערכת הזאת נבקש לספר לכם כעת.

האם ניתן לקדם ניהול חסכוני

בחברת בינינו מודעים לכך כי עסקים יצרניים ועסקים קטנים שואפים למקסם הכנסות להוריד עלויות. על כן, בנויה מערכת הניהול לעסק בדגש על קידום הניהול החסכוני. לאחר הטמעת מערכת ניהול התואמת את צרכי העסק שלכם, אתם מגלים כי העסק פועל בצורה יעילה יותר, מה שחוסך כסף, זמן ומונע טעויות. חשוב לא פחות – מדובר במערכת שמוצעת לכם, בעלי העסקים, בעלות נוחה ובהתאמה מושלמת לצרכים שלכם.

בין היכולות של מערכת הניהול שלנו:

ניהול עבודה והצעות מחיר.
ניהול מערך תשלומים וגבייה.
ניהול פרויקטים, לפי שלבי עבודה וניהול ייצור.
הפקת מסמכים בהנהלת חשבונות, לרבות יכולת יצוא מסמכים לתוכנות חיצוניות.
ניהול הרכש ביעילות, ניהול הזמנות, קשר עם ספקים.
ניהול קטלוג מוצרים, עצי מוצר ותהליכי ייצור.
ניהול קשר עם לקוח, קריאות שירות, קביעת פגישות.

האם ניתן לאחוז את החבל בשתי קצותיו

מניסיון שלנו מול לקוחותינו השונים, מה שבעצם צריכים עסקים קטנים זה מערכת שמייעלת את הקשר עם לקוחות וספקים, ניהול חשבונות, מלאי וכיוצא באלה. נחוצה לא סתם מערכת אלא כזאת שבנויה באופן הנכון – שקל להטמיע בארגון וקל להפעיל באופן שוטף וחסכוני בזמן. את התובנה הזאת מיישמת חברת בינינו לאורך כל הדרך. ומכיוון שנאספות תובנות מהלקוחות, כלומר עולות בקשות מהשטח, מדובר במערכת צומחת, מערכת לומדת שמשתכללת ומשתפרת, בדיוק בשבילכם.

למידע נוסף ותיאום פגישה בנושא קידום העסק שלכם – בינינו. לצמוח ביחד.

מערכת הנהלת חשבונות

play4, play, media control, audio

לקבלת פרטים ויצירת קשר מלאו את הטופס

בלוג