מערכת לניהול לידים

מערכת לניהול לידים היא פונקציה מאוד מבוקשת ובעלת יכולת קליטת הלידים ממקורות חיצוניים כגון: דפי נחיתה, טפסים מקוונים, טפסים חיצוניים ועוד. זה לא משנה מהיכן הלידים מגיעים, הם נכנסים בקלות לממשק המערכת של תוכנת בינינו אי.אר.פי, אשר מציעה מענה חדשני ומתקדם לניהול איכותי של עסקים יצרניים ומעניקה פתרון תפעולי של כלל הפעילויות של העסק. כמו כן, באמצעות תוכנת בינינו אי.אר.פי. ניתן להפיק חשבוניות וקבלות ולמעשה התוכנה הופכת להיות הלב הפועל של העסק תוך יצירת שפה משותפת, תפעולית ויעילה ביותר בין המשרד לבין היצור. ניתן לנתב את הלידים כך שיגיעו ישירות למקום שהוגדר מראש.

תוכנת בינינו אי.אר.פי מציעה מערכת לניהול לידים שפועלת בדרך קלה ומאפשרת לקלוט לידים באופן אוטומטי. השימוש במערכת כזאת יכול לחסוך זמן יקר וכסף בכך שכל הנתונים מרוכזים תחת קורת גג אחת, ישנה אפשרות גישה למערכת מכל מקום ובכל זמן, ללא התקנה,  מכל דפדפן. בעזרת תוכנה לניהול לידים ולקוחות אפשר לרכז את כלל הפעילות בתוך מערכת לניהול לידים. מערכת ניהול לידים מספקת מענה למלוא תהליך בשרשרת אספקת מוצר מוגמר ללקוח, החל מקבלת לידים, תמחור המוצר והגשת הצעת מחיר, תכנון וייצור. תוכנת בינינו אי.אר.פי נמצאת בתהליכי צמיחה מתמדת, תוך הקשבה לצרכי לקוחותיה.

קהל הלקוחות של תוכנת בינינו אי.אר.פי. יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם נמצאים בקו ראשון בחדשנות וקדמה טכנולוגית בכל הקשור אל תוכנה לניהול לידים ולקוחות. מערכת לניהול לידים הינה בעלת יתרונות רבים וניתן לגשת אל התוכנה באמצעות רשת האינטרנט מתוך מחשב אישי או טאבלט כאשר החברה שמספקת תוכנה לניהול לידים ולקוחות דואגת לביצוע גיבוי על בסיס יומי לכלל הנתונים של כלל הלקוחות. בנוסף, מערכת ניהול לידים של בינינו אי.אר.פי. מספקת את כל הכלים הדרושים לניהול עסק בסדרי גודל שונים. באפשרותה של תוכנה לניהול לידים ולקוחות להגדיל את המכירות באופן משמעותי ביותר.

המערכת משתמשת בפלטפורמה ידידותית למשתמש בה ומתאימה לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, תוך שהיא מנהלת את השיווק, את המכירות, את קשרי הלקוחות ובכך חוסכת בעלויות מבלי להכנס להוצאות מיותרות. החברה שמספקת את תוכנת בינינו אי.אר.פי. פועלת באופן מתמיד על מנת לשפר תהליכים ולהביא את לקוחותיה לשביעות רצון מהשימוש בה.
 
 
play4, play, media control, audio

לקבלת פרטים ויצירת קשר מלאו את הטופס

בלוג