בלוג
בעלי עסק קטן או בינוני, זקוקים לפתרון מצוין לניהול החשבונות? מערכת אחת שיש בה הכל, בלי שצריכים להשקיע בפתרונות נוספים? הכירו את פתרונות ERP של בינינו – בדיוק מה שעסקים מהסוג שלכם צריך! לצד פתרונות בנושאי שיווק ומכירות, ניהול תזרים, ניהול לידים או פתרונות רכש, מודול הנהלת החשבונות יאפשר לכם לעשות את הכל ובקלות.

פתרון אחד, מקיף וכולל, בשבילכם

בינינו שקדה על פיתוח תוכנה, תוך הבנה ואפיון מקיפים של עסקים קטנים. עסקים יצרניים, כאלה שמנהלים פרויקטים או כאלה שזקוקים לניהול שרשרת אספקה יעילה יותר. עסקים שגם אם הם לא היי טק אלא יצרנים במובן הבסיסי והחיוני ביותר של המילה, רוצים לעבוד חכם ונכון, גם בניהול החשבונות. הפתרון הוא תוכנה מקיפה שניתן להגיע אליה גם ללא צורך בהתקנה. ניתן להיכנס דרך האינטרנט כך שגם כאשר התוכנה מתעדכנת, הכל נמצא ישר אצלכם, בהישג יד ומיד. אפשר להיכנס מכל מכשיר קצה, בזמן ובמקום שנוחים לכם.

בינינו, ואתם תמיד עם האצבע על הדופק

כשניהול החשבונות מתנהל בצורה טובה, העסק שלכם מרוויח מכך. נמצאים עם האצבע על הדופק, נמצאים תמיד בשליטה. בתוכנה של בינינו, אתם יכולים תחת קורת גג אחת לנהל את כל מסמכי הנהלת החשבונות שלכם. אתם מנהלים את כרטסת הנהלת החשבונות בפורמט ידידותי ונוח למשתמש. ניתן להעביר את תנועות היומן ישירות לרואה החשבון. ניתן לנהל קופות, הפקדות, לראות את הדוחות של כל מה שחשוב ונחוץ לכם.

בזכות העובדה שהתוכנה כוללת גם מודולים נוספים, העבודה עם התוכנה פשוטה במיוחד. למשל כאשר מקימים לקוח חדש או ספק, הפרטים שלו רשומים גם במודול ניהול החשבונות. לא צריך לבזבז זמן על עבודה כפולה. ניתן לראות באופן מידי תקבולים ולעקוב אחר חובות שהגיע זמן הפירעון.

מעתה והלאה גם אתם תוכלו לנהל בצורה טובה יותר את החשבונות של העסק ולחסוך טרחה ומאמץ. ולא פחות חשוב, פתרונות התוכנה של בינינו זמינים בעלות נוחה, עם שירות שאתם מקבלים בכל שאלה או בקשה. בינינו - לקביעת פגישה, ראו הזמנה זו כהזמנה אישית.

מערכת הנהלת חשבונות

play4, play, media control, audio

לקבלת פרטים ויצירת קשר מלאו את הטופס