תחום המכירות הינו תחום אשר מתפתח ומשתדרג ללא הפסקה, כאשר אחד מהחידושים המבוקשים ביותר כיום הוא אפליקציה לאנשי מכירות. אנשי המכירות מבלים פעמים רבות זמן רב בדרכים, מבקרים לקוחות, מקדמים מוצרים שונים ואמורים לספק תשובות מיידיות ללקוח, בדיוק לשם כך נוצרה אפליקציה לאנשי מכירות. מדובר על מוצר אשר מטרתו העיקרית היא לייעל את תהליכי המכירה והעבודה של אנשי המכירות. כיום, יותר ויותר נציגי מכירות משתמשים בשירות של אפליקציה לאנשי מכירות והופכים את העבודה ליעילה וקלה יותר. הקדמה הטכנולוגית מעניקה פתרונות אפקטיבים רבים, כאשר הראשי מביניהם הוא בהחלט אפליקציה לאנשי מכירות. תוכנת בינינו אי.אר.פי הינה פתרון ישראלי חדיש אשר מציע מגוון שירותים לניהול איכותי יותר כגון אפליקציה לאנשי שטח, אפליקציה לסוכני מכירות, אפליקציה לטכנאי שטח ועוד. 

אפליקציה לאנשי שטח

אפליקציה לאנשי שטח הופכת את עבודתם של אנשי השטח לקלה ויעילה יותר, זאת על ידי ניהול אפקטיבי של הזמנות לקוח, שליטה מרחוק, קטלוג מוצרים ועוד. אחד האתגרים הגדולים ביותר אשר קיימים אצל אנשי שטח הוא הגישה הזמינה והקלה למידע. באמצעות האפליקציה המתקדמת של אנשי שטח מדובר על תהליך קל ומהיר יותר, אשר מאפשר גישה נוחה לכל המידע, היסטוריית ההזמנות, מחירים, הזמנת הלקוח ועוד. מדובר על פיתוח מתקדם ואפקטיבי ביותר אשר מבוקש כיום בקרב עסקים רבים ברחבי הארץ. 

אפליקציה לטכנאי שטח

אפליקציה לטכנאי שטח נועדה לאפשר לטכנאי אשר בשטח לארגן באופן יעיל וקל יותר את המשימות המקצועיות. כמו כן, האפליקציה תורמת לתהליך עבודה פרודוקטיבי יותר, ומצליחה להשיג שיפור ושביעות רצון גבוהים יותר מצד הלקוח. בעזרת האפליקציה יכולים הטכנאים לצפות במידע חשוב בזמן העבודה בשקט, אשר כולל את היסטוריית הלקוח, מחירים, קטלוגים ועוד. תוכנת בינינו אי.אר.פי  הינה פתרון ישראלי חכם ומתקדם לניהול איכותי ויעיל יותר של עסקים יצרניים. התוכנה מצליחה ליצור בהצלחה שפה ייחודית ומשותפת לצד יעילות תפעולית ברמה המקצועית והגבוהה ביותר. 

אפליקציה לסוכני מכירות

אפליקציה לסוכני מכירות בעלת יתרונות רבים כאשר המרכזי הוא העובדה כי אנשי המכירות לא צריכים לסחוב איתם יותר קטלוגים, דוגמאות מוצר, ועוד. תמונות איכותיות דרך האפליקציה יכולות להמחיש ללקוח בצורה הטובה והאיכותית ביותר את סוג השירות והמוצר אותו הוא צפוי לקבל. 

 

אפליקציה לאנשי מכירות

בלוג